Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5