Movies
Ratings
76
The World of LoveRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- We BloomRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5