Movies
Ratings
64
Once We Were UsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5