Movies
Ratings
466
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0- Chuz me!Rated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 4.0