Movies
Ratings
103
Joint Security AreaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0