Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ProtectorRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Kisaragi StationRated ★ 2.0
Nobody Sleeps in the Woods Tonight Part 2Rated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 2.0
Terrifier 3Rated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5