Movies
Ratings
514- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5