Series
Ratings
25
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Cardinal Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
DevsRated ★ 2.0
MessiahRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
True DetectiveRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Black BooksRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5