Movies
Ratings
860
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Audition 109Rated ★ 1.5
GirlfriendsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0