Series
Ratings
13
CassandraRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0