Movies
Ratings
304- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 1.0
Project YRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- We Grow UpRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 0.5
Breakfast on PlutoRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0- Sea TigerRated ★ 0.5