Series
Ratings
131
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- DerekRated ★ 5.0
- DerekRated ★ 5.0