Titles you rated
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
The War with GrandpaRated ★ 4.5
The Perfect DateRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 0.5
ItRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 5.0