Movies
Ratings
80
The King's WardenRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0