Movies
Ratings
48
New WorldRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
It Comes at NightRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0