Series
Ratings
41- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5