Movies
Ratings
800
Back to the FutureRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5