Movies
Ratings
54
Haute CuisineRated ★ 3.5
The Young VictoriaRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Safe HavenRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0