Movies
Ratings
715
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The Wandering EarthRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0