Movies
Ratings
61
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 2.5
FlightRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
LionRated ★ 2.5
The FighterRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5