Movies
Ratings
164
AshfallRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0