Movies
Ratings
157
HopeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5