Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0