Movies
Ratings
835
Once We Were UsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5