Movies
Ratings
58
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5