Movies
Ratings
998
HoppersRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.0