Movies
Ratings
306
CarolRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0