Movies
Ratings
369
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
ShameRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
StealthRated ★ 1.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5