Series
Ratings
13
In Time With YouRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5