Titles you rated
I Am SoloRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5- ShortpaperRated ★ 3.5
Sky CastleRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0