Movies
Ratings
399
Little WomenRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Winter LightRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 2.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
NostalgiaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5