Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5
Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 3.5