Movies
Ratings
200
MontageRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Break Through!Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5