Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Night Always ComesRated ★ 2.0
EileenRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5