Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
The ManipulatedRated ★ 1.0
TempestRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0