Movies
Ratings
1319
True GritRated ★ 2.5
No Blood No TearsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Enough SaidRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 2.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 3.5
Rescue DawnRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 4.5
Once a ThiefRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5