Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0