Movies
Ratings
1348
The PostRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Shot CallerRated ★ 4.0
LeavingRated ★ 2.5
Young AdamRated ★ 3.0
Layer CakeRated ★ 4.0
TrafficRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 2.0
The Obscure SpringRated ★ 2.5
Queen of HeartsRated ★ 4.0
OverheardRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Blood of WolvesRated ★ 5.0
Lupin III The First THE FIRSTRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5