Movies
Ratings
12
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0