Movies
Ratings
420
TakenRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5