Movies
Ratings
231- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 3.0