Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The AristocatsRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The LiarRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0