Titles you rated
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0