Movies
Ratings
139
In TimeRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
MegamindRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.0