Series
Ratings
100
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0