Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 5.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0