Series
Ratings
43
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
WallanderRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Åre MurdersRated ★ 3.5
The Pembrokeshire MurdersRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5