Movies
Ratings
362
SecretRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 1.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0