Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
BorderRated ★ 5.0