Titles you rated
HamnetRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
For Love's SakeRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Caravaggio's ShadowRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 0.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.5
TetrisRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5